XBOX 360 pradžiamokslis ir išsamūs patarimai

Klausimas: Kokį XBOX 360 man pirkti? Ar yra pagrindo bijoti naudotos konsolės?

Gamesbox.lt atsakymas: Prieš pirkdami konsolę nuspręskite ar žaisite “Live”  ir ar norite pirkti žaidimų diskus. Jeigu atsakymas – NE. Jums reikalinga konsolė su RGH2 atrišimu. Naudotą konsolė yra pati populiariausia dėl priežasties, kad po 2014 08 gaminamos NEATRIŠAMOS konsolės, norint turėti atrišta konsolė Jums reikia tik NAUDOTOS konsolės.

Svarbiausi punktai prieš perkant konsolę:

  • Nuo 2008 10 gaminami neperkaistantys XBOX 360 , iki šios datos konsolė yra linkusi į perkaitimą.
  • Nuo 2014 10 XBOX 360 konsolės NEATRIŠAMOS.
  • RGH2 būtinas HDD, 4GB vidinės atminties tikrai nepakaks. Žaidimų kiekis HDD 120GB ~ 11 žaidimų, HDD  250GB ~30 žaidimų.
  • Pasirinkit pardavėja kuris nedings pardavus, o suteiks pilna informaciją, kaip susirašyti žaidimus. Dažnai būną, kad pirkėjai kreipiasi į mus su prašymais padėti rūpimais klausimais, ko nesuteikė kiti pardavėjai.
  • Kreipkitės į mus net jai net  nesiruošiate pirkti Gamesbox.lt. Mūsų tikslas, kad mažiau būtų apgautų klientų perkant iš kitų nepatikimų, nesažiningų pardavėjų.
  • Gamesbox.lt Jums suteiks konsolės garantija, išsamią konsultaciją nusipirkus. Gausite pilnai paruoštą konsolė pagal Jūsų pageidavimus.

Konstultacija Facebook: Gamesbox.lt arba tel: +37067128216 (Atsakome ir SMS)

Klausimas: Kaip pajungti naują pulteli?

Gamesbox.lt atsakymas: Norint sujungti XBOX 360 su nauju pulteliu, Jums reikės įjungus pultelį ant pačio pultelio paspausti maža sinchronizavimo mygtuką. Paspaudus mygtuką pradės suktis ratu žalios lemputės, tuo momentu Jums reikės paspausti ant XBOX konsolės sinchronizavimo mygtuką.

Klausimas: Ką reiškia RGH atrišimas?

Gamesbox.lt atsakymas:  RGH2 yra populiariausias atrišimo būdas, kuris leidžia žaisti įrašytus žaidimus iš XBOX  360 vidinio kietojo disko ar išorinės USB laikmenos.

RGH

Klausimas: Ar visus XBOX 360 galima atsirišti RGH2 ?

Gamesbox.lt atsakymas:  XBOX 360 konsolės RGH2  atrišamos iki 2014 08 datos, vėlesnių datų XBOX neatrišami. Pasitikrinti savo XBOX data koda galite (pvz. nuotraukoje)

date

Klausimas: Kaip susikonvertuoti XBOX 360 žaidimus?

Gamesbox.lt atsakymas: Prieš keliant žaidimus į konsolę, reikia susikonvertuoti naudojant ISO2GOD programą. Visi paaiškinimai trumpame lietuvių kurtame Youtube klipe:

Klausimas:  Kaip susikelti sukonvertuotus XBOX 360 žaidimus?

Gamesbox.lt atsakymas:

  • Jūsų USB laikmena ar išorinis HDD turi būti suformatuotas FAT32 formatu. Susikeliat sukonvertuoto žaidimo aplankalą į savo išorinę laikmeną.
  • FreeStyle nueinate i File Manager, vienoje pusėje atsidarote savo XBOX vidinį HDD (HDD1/Content/000000, kitoje pusėje Jūsų pajungta išorinę USB laikmeną.
  • Priklausomai kurioje pusėje atsidarėte HDD1 ir išorinę laikmeną, spaudžiate LB arba RB mygtuką ir X ir kopijuojate žaidimą.

Puikus lietuvių kurtas Youtube video kaip viską teisingai padaryti:

Gaukite išskirtinius pasiūlymus pirmieji!